Rozpoczynamy zapisy na zajęcia Wrzesień 2019|NowośćBasen Szkoła podstawowa nr 158 ul. Strąkowa 3a Ruczaj

Panel kursanta

Nauka i doskonalenie pływania
dla dorosłych w Krakowie

Forma zajęć dla dorosłych

Oferujemy dwie formy zajęć. Grupowo oraz lekcje indywidualne. Obie formy przeznaczone są dla osób stawiających pierwsze kroki na basenie a także dla osób, które chcą doskonalić umiejętności pływackie.

Zajęcia grupowe zdjęcie

Zajęcia grupowe

Powinieneś wybrać kurs zajęć grupowych jeśli chcesz regularnie uczyć się pływać, zależy Ci na niższej cenie kursu i lubisz poznawać nowych ludzi. Aby zapewnić maksymalny komfort nauki zajęcia prowadzone są w grupach 4 – 8 osobowych, w zależności od poziomu zaawansowania. Grupa działa motywująco, nutka rywalizacji zachęca do podejmowania wysiłku i doskonalenia swoich umiejętności. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze.

• Niska cena
  • Systematyczność zajęć
  • Motywacja do pływania
  • Poznanie nowych osób
  • Odrabianie zajęć
Zajęcia indywidualne zdjęcie

Zajęcia indywidualne

Opcja indywidualnej nauki pływania świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które nie mają czasu na regularne uczestnictwo w zajęciach lub po prostu nie chcą uczyć się w grupie. Zajęcia indywidualne polecamy szczególnie osobom, które mają lęk przed wodą, złe doświadczenia z przeszłości lub nauka pływania przychodzi im z trudnością.Powinieneś wybrać tę formę zajęć jeśli chcesz doskonalić konkretny styl pływacki, korygować popełniane błędy, przygotować się do egzaminów czy po prostu szybciej nauczyć się pływać.

• Pokonanie lęku przed wodą
  • Indywidualne podejście
  • Szybkosć nauki
  • Elastyczne godziny lekcji
  • Przygotowanie do egzaminu

Organizacja zajęć

Do Szkoły Rekin możesz zapisać się w każdym momencie trwania semestru. Zajęcia indywidualne uzależnione są od dostępności wolnych terminów. W przypadku zajęć grupowych naukę można rozpocząć jeśli mamy wolne miejsce w istniejącej grupie na podobnym poziomie lub tworzymy całkiem nową grupę. Kurs nauki pływania dla dorosłych podzielony jest na trzy semestry. Zajęcia prowadzone są na trzech obiektach sportowych. Ceny kursów uzależnione są od basenu a także wybranego dnia tygodnia.

Wybierz basen - strzałka

Cennik kursu pływania dla dorosłych

Etapy nauki pływania

Nauka od podstaw

• Adaptacja wstepna (zanurzenie twarzy, otwieranie oczu, orientacja pod powierzchnią wody)
    • Nauka leżenia na brzuchu
    • Nauka leżenia na plecach
    • Umiejętność wstawania z leżenia na brzuchu, plecach

Opanowanie podstawowych czynności ruchowych w wodzie

• Poślizgi na brzuchu
    • Poślizgi na plecach
    • Praca nóg na brzuchu
    • Praca nóg na plecach
    • Skoki do wody
    • Umiejęność utrzymywania się w miejscu na wodzie

Nauka stylów pływackich

Nauka stylu grzebietowego, nauka kraula. Po opanowaniu stylu grzebietowego i kraula przynajmniej w stopniu podstawowym rozpoczęcie nauki stylu klasycznego

Doskonalenie pływania

Doskonalenie:

• Stylu grzebietowego
    • Kraula
    • Stylu klasycznego (żabki)
    • Nauka delfina
    • Skoki startowe
    • Nawroty

Najczęstsze pytania

Jeśli rozpoczynasz naukę w trakcie trwania semestru to cena są semestr jest wyliczna indywidualnie od dnia rozpoczęcia nauki do zakończenia semestru.
W przypadku zajęć grupowych płatność jest dokonywana za cały semestr z góry (ew od momentu zapisu). Dajemy możliwość odrobienia 3 nieobecnośći w semestrze.
To zależy od predyspozycji dziecka, od szybkości nauki innych dzieci w danej grupie, oraz od tego jaki poziom dziecko chce osiągnąć
Ostatnie zajęcia w semestrze można odrobić w kolejnym semestrze (jeśli kontynuuje się naukę)
Można wcześniej zgłosić nieobecność i odrobić (nadrobić ) zajęcia jeszcze przed planowaną nieobecnością
Tak jest taka możliwość, jednak opłata jest pobierana za cały semestr z góry, za niewykorzystane zajęcia nie przysługuje zwrot
Jeśli w danym momencie mamy wolne miejsce w podobnej grupie, można uczestniczyć w zajęćiach 2 x w tygonidu Możemy zaproponować dodatkowe lekcje indywidalne, które pomogą dogonić grupę. Jeśli jest miejsce w grupie na danym poziomie, można zmienić termin zajęć.

Sprawdź jak uczymy
zapisz się na pierwszą lekcję próbną