Zapisy trwająZapisz się na zajęcia na nowy basen PRZYSTAŃ NA EISENBERGA w Krakowie Sprawdź

Panel kursanta

Obozy i półkolonie pływackie

Szkoła Rekin w Krakowie jest organizatorem wyjazdowych obozów i stacjonarnych półkolonii w Krakowie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji oraz ferii zimowych. Podczas wyjazdów i półkolonii podopieczni uczestniczą w zajęciach nauki pływania, a także w zawodach pływackich. Organizujemy między innymi wycieczki krajoznawcze, gry i zabawy na boisku, podchody lub wyjścia do kręgielni oraz do kina i wiele innych. Podczas zajęć pływackich, dzieci uczą się bezpiecznego zachowania na kąpielisku, a także integrują się z rówieśnikami poprzez zabawy w wodzie. Organizując obozy wyjazdowe przykładamy dużą uwagę do bezpieczeństwa wypoczynku dzieci oraz do tego aby dzieci aktywnie spędzały czas.

Aktywny wypoczynek dla dziecka

GDZIE?

Organizujemy półkolonie miejscowe (Kraków) a także obozy wyjazdowe dla dzieci. Co roku jest to inna miejscowość. W ofercie znajdziesz szczegóły wyjazdu w tym roku.

NA JAK DŁUGO?

Obozy pływackie ze Szkołą Rekin to zwykle turnusy siedmiodniowe - dziesięciodniowe wyjazdy, w czasie których dzieci między innymi uczą się pływać oraz doskonalą swoje umiejętności pływackie. W przypadku półkolonii organizowanych w Krakowie są to turnusy pięciodniowe (poniedziałek - piątek) Przy półkoloniach istnieje możliwość zapisu dziecka na pojedyncze dni.

CO ZAPEWNIAMY?

W ramach wyjazdów podopieczni mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry, transport, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie. Podczas wyjazdu prowadzone są zajęcia na basenie (nauka, doskonalenie pływania, zabawy w wodzie), treningi na świeżym powietrzu, plażowanie i kąpiele w przypadku pobytu nad jeziorem, gry i zabawy integracyjne, dyskoteki, konkursy oraz ogniska. Podczas obozów i półkolonii w Krakowie dzieci nie tylko bawią się i rozwijają kondycyjnie, ale także zdobywają wiedzę na temat bezpieczeństwa oraz odpowiedniego zachowania nad wodą.

Wybierz typ oferty - strzałka

Nasza oferta

Aktualnie nie są prowadzone zapisy na półkolonie

Zimowy obóz Zakopane SzkoalRekin

Termin: 23.01.2022 – 29.01.2022 (6 noclegów)

Miejsce: Murzasichle, ośrodek Hawrań

Wiek uczestników: ok. 8 – ok 15 lat

Tematyka obozu:szkolenie narciarskie

Cena:1450zł/1850zł

Informacje organizacyjne

• Termin: 23.01.2022 - 29.01.2022 (6 noclegów)

• Wiek uczestników: ok 8 – ok 15 lat (w przypadku najmłodszych uczestników proszę o kontakt w celu sprawdzenia czy są zapisani rówieśnicy)

• Miejsce: Murzasichle, ośrodek Hawrań

• Zapewniamy:

• Ubezpieczenie: NNW na kwotę 10 000 zł na czas transportu i imprezy

• Opiekę pedagogiczną i instruktorską

• Zakwaterowanie: ośrodek Hawrań znajduje się na ogrodzonym terenie, w ośrodku salki gimnastyczne, przy ośrodku boisko

• Wyżywienie: w stołówce na terenie ośrodka, w dniu przyjazdu obiad i kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie, w pozostałe dni śniadanie, obiad i kolacja

• Wodę do picia

• Transport: Autobus (Kraków - Murzasichle, Murzasichle - Kraków) oraz transport na miejscu

Program główny dla grupy jeżdżącej na nartach:

• nauka / doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem na stoku Małe Ciche

Program główny dla grupy bez nart:

• Wyjście go kręgielni

• Wyjście do Iluzja Park w Zakopanem

• wyjście do Parku Wodnego w Zakopanem

Program dla obu grup:

• Wycieczka Rusinowa Polana – Wierch Poroniec

• wyjście na lodowisko

• wyścigi saneczkowe / na byle czym :)

• gry i zabawy integracyjne

• Olimpiada obozowa

• 12 prac Asterixa

• fitness dla twardzieli (Tabata)

Pozostałe atrakcje:

• tenis, stołowy bilard

• dyskoteka

• wybór najmilszej uczestniczki i uczestnika obozu

• spacery

• konkurs czystości

• Kulig

• Ognisko z pieczeniem kiełbasek

Telefony:

• na czas pobytu telefony są przechowywane u wychowawców. Dzieci dostają telefony TYLKO na czas ciszy poobiedniej

Cena i zgłoszenia

wyjazd ze szkoleniem narciarskim

1850 zł + karnet narciarski

• Akceptujemy Bony Turystyczne
wyjazd bez szkolenia narciarskiego

• Akceptujemy Bony Turystyczne

Zgłoszenia telefoniczne:

Wypoczynek zostanie zgłoszony do Kuratorium Oświaty

• Andrzej Tomaszewski Ekocity
    ul. Szuwarowa 4/46
    NIP 676 206 13 51

Organizator posiada Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego nr Z/49/2011

Najczęstsze pytania

Przy ofercie zanajduje się sekcja "dokumenty do pobrania" z wszystkimi wymaganymi dokumentami na poszczególny obóz kolonię.