Zapisy trwająZAPISZ SIĘ NA KOLEJNY SEMESTR Sprawdź

Obozy i półkolonie pływackie

Szkoła Rekin w Krakowie jest organizatorem wyjazdowych obozów i stacjonarnych półkolonii w Krakowie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji oraz ferii zimowych. Podczas wyjazdów i półkolonii podopieczni uczestniczą w zajęciach nauki pływania, a także w zawodach pływackich. Organizujemy między innymi wycieczki krajoznawcze, gry i zabawy na boisku, podchody lub wyjścia do kręgielni oraz do kina i wiele innych. Podczas zajęć pływackich, dzieci uczą się bezpiecznego zachowania na kąpielisku, a także integrują się z rówieśnikami poprzez zabawy w wodzie. Organizując obozy wyjazdowe przykładamy dużą uwagę do bezpieczeństwa wypoczynku dzieci oraz do tego aby dzieci aktywnie spędzały czas.

Aktywny wypoczynek dla dziecka

GDZIE?

Organizujemy półkolonie miejscowe (Kraków) a także obozy wyjazdowe dla dzieci. Co roku jest to inna miejscowość. W ofercie znajdziesz szczegóły wyjazdu w tym roku.

NA JAK DŁUGO?

Obozy pływackie ze Szkołą Rekin to zwykle turnusy siedmiodniowe - dziesięciodniowe wyjazdy, w czasie których dzieci między innymi uczą się pływać oraz doskonalą swoje umiejętności pływackie. W przypadku półkolonii organizowanych w Krakowie są to turnusy pięciodniowe (poniedziałek - piątek) Przy półkoloniach istnieje możliwość zapisu dziecka na pojedyncze dni.

CO ZAPEWNIAMY?

W ramach wyjazdów podopieczni mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry, transport, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie. Podczas wyjazdu prowadzone są zajęcia na basenie (nauka, doskonalenie pływania, zabawy w wodzie), treningi na świeżym powietrzu, plażowanie i kąpiele w przypadku pobytu nad jeziorem, gry i zabawy integracyjne, dyskoteki, konkursy oraz ogniska. Podczas obozów i półkolonii w Krakowie dzieci nie tylko bawią się i rozwijają kondycyjnie, ale także zdobywają wiedzę na temat bezpieczeństwa oraz odpowiedniego zachowania nad wodą.

Wybierz typ oferty - strzałka

Termin:23.06 - 01.07 (8 noclegów)

Miejsce:Chotowa

Więcej szczegółów wkrótce
Letni obóz ze Szkołą Rekin Wisła – lato 2023

Termin:05.07 - 13.07 (8 noclegów)

Miejsce: Wisła, dom wczasowy Limba

Więcej szczegółów wkrótce
Obóz zimowy Szkołą Rekin

Termin:11.02.2024 – 17.02.2024 (6 noclegów)

Miejsce:OBÓZ NARCIARSKI W MURZASICHLU

Wiek uczestników: ok 8 – ok 15 lat

Program obozu::1 dla narciarzy, 2 bez nart

Cena: 2 400zł

• Termin: 11.02.2024 – 17.02.2024 (6 noclegów)

• Wiek uczestników: ok 8 – ok 15 lat (w przypadku najmłodszych i najstarszych uczestników proszę o kontakt w celu sprawdzenia czy są zapisani rówieśnicy).

• Miejsce:Murzasichle, ośrodek Hawrań.

• Zapewniamy:

• Ubezpieczenie: NNW na kwotę 10 000 zł na czas transportu i imprezy

• Opiekę pedagogiczną i instruktorską

• Zakwaterowanie: ośrodek Hawrań znajduje się na ogrodzonym terenie, w ośrodku salka gimnastyczna, przy ośrodku teren rekreacyjny, miejsce na ognisko

• Wyżywienie: w stołówce na terenie ośrodka, w dniu przyjazdu obiad i kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie, w pozostałe dni śniadanie, obiad i kolacja

• Wodę niegazowaną do picia

• Transport: w zależności od ilości uczestników bus / autobus (Kraków – Murzasichle, Murzasichle - Kraków) oraz transport na miejscu

Program obozu z nauką jazdy na nartach

• szkolenie narciarskie 4 x 3,5 godz (w zależności od intensywności zajęć) + jazda dowolna z opieką

• wieczorna jazda na nartach

Program obozu bez nart zjazdowych

• 1x narty biegówki

• Snowlandia w Zakopanym

• kręgielna

Dbamy o kondycję fizyczną:

• lodowisko

• snowtubing

• kulig

• wyścigi saneczkowe (jeśli tor saneczkowy będzie bezpieczny, dobrze przygotowany)

• wycieczka piesza z przewodnikiem

• gry i zabawy integracyjne, świetlicowe

• dyskoteka

• olimpiada obozowa lub 12 prac Asterixa

Pozostałe atrakcje

• wieczór gier planszowych

• wybór najmilszej uczestniczki / uczestnika obozu

• konkurs czystości

• ognisko z pieczeniem kiełbasek

Telefony:

• na czas pobytu telefony są przechowywane u wychowawców. Dzieci dostają telefony TYLKO na czas ciszy poobiedniej lub wieczornej.

Cena i zgłoszenia

Obóz z nauką jazdy na nartach

2 400zł

• dodatkowo płatne karnety ok. 600zł. Możliwe, że po uzyskaniu rabatów w stacjach narciarskich będzie to niższy koszt. Dokładniejsza cena karnetów będzie podana bliżej wyjazdu
Obóz bez nauki jazdy na nartach

1 980zł

Zaoszczędź 100 zł!!!
(dla obecnych uczestników zajęć nauki/doskonalenia pływania Szkoły Rekin) Jeśli polecisz nasz wyjazd znajomym, którzy zapiszą swoje dziecko na obóz z Rekinami otrzymasz rabat 100 zł / 1 zapisane dziecko z polecenia (warunek: zapisane dziecko nie było uczestnikiem naszych wyjazdów i zajęć nauki pływania)

Dodatkowe informacje udzielamy telefonicznie:

Zgłoszenia email:

W treści należy podac informacje:
- rodzaj programu (program z nartami lub bez nart)
- miejscowość, data turnusu
- imię i nazwisko uczestnika
- data urodzenia
- pesel (potrzebny do ubezpieczenia)
- nr kontaktowy do rodzica/opiekuna

Dokumenty do wypełnienia na obóz będą wysyłane mailem
Minimalna liczba uczestników żeby wyjazd mógł się odbyć: 20 dzieci

Organizator obozów:

• Andrzej Tomaszewski Ekocity
    ul. Szuwarowa 4/46
    30-382 Kraków

• Organizator posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego

• Wypoczynek zostanie zgłoszony do Kuratorium Oświaty

Najczęstsze pytania

Przy ofercie zanajduje się sekcja "dokumenty do pobrania" z wszystkimi wymaganymi dokumentami na poszczególny obóz kolonię.