Obozy i półkolonie pływackie

Szkoła Rekin w Krakowie jest organizatorem wyjazdowych obozów i stacjonarnych półkolonii w Krakowie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji oraz ferii zimowych. Podczas wyjazdów i półkolonii podopieczni uczestniczą w zajęciach nauki pływania, a także w zawodach pływackich. Organizujemy między innymi wycieczki krajoznawcze, gry i zabawy na boisku, podchody lub wyjścia do kręgielni oraz do kina i wiele innych. Podczas zajęć pływackich, dzieci uczą się bezpiecznego zachowania na kąpielisku, a także integrują się z rówieśnikami poprzez zabawy w wodzie. Organizując obozy wyjazdowe przykładamy dużą uwagę do bezpieczeństwa wypoczynku dzieci oraz do tego aby dzieci aktywnie spędzały czas.

Aktywny wypoczynek dla dziecka

GDZIE?

Organizujemy półkolonie miejscowe (Kraków) a także obozy wyjazdowe dla dzieci. Co roku jest to inna miejscowość. W ofercie znajdziesz szczegóły wyjazdu w tym roku.

NA JAK DŁUGO?

Obozy pływackie ze Szkołą Rekin to zwykle turnusy siedmiodniowe - dziesięciodniowe wyjazdy, w czasie których dzieci między innymi uczą się pływać oraz doskonalą swoje umiejętności pływackie. W przypadku półkolonii organizowanych w Krakowie są to turnusy pięciodniowe (poniedziałek - piątek) Przy półkoloniach istnieje możliwość zapisu dziecka na pojedyncze dni.

CO ZAPEWNIAMY?

W ramach wyjazdów podopieczni mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry, transport, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie. Podczas wyjazdu prowadzone są zajęcia na basenie (nauka, doskonalenie pływania, zabawy w wodzie), treningi na świeżym powietrzu, plażowanie i kąpiele w przypadku pobytu nad jeziorem, gry i zabawy integracyjne, dyskoteki, konkursy oraz ogniska. Podczas obozów i półkolonii w Krakowie dzieci nie tylko bawią się i rozwijają kondycyjnie, ale także zdobywają wiedzę na temat bezpieczeństwa oraz odpowiedniego zachowania nad wodą.

Wybierz typ oferty - strzałka

Nasza oferta

Aktualnie nie są prowadzone zapisy na półkolonie

Letni obóz ze Szkołą Rekin – lato 2018

Termin: 06.07.2019 – 13.07.2019

Miejsce: Chotowa

Wiek uczestników: 8-13 lat

Tematyka obozu: obóz wakacyjny

Cena: - zł

Letni obóz ze Szkołą Rekin – lato 2018

Termin: 25.07.2018 – 02.08.2018

Miejsce: Janów Lubelski

Wiek uczestników: 10-14 lat

Tematyka obozu: doskonalenie pływania

Cena: - zł

Więcej informacji już niebawem

Najczęstsze pytania

Przy ofercie zanajduje się sekcja "dokumenty do pobrania" z wszystkimi wymaganymi dokumentami na poszczególny obóz kolonię.