Jak zorganizować dziecku wakacje lub ferie? Dobrym pomysłem jest aktywny wypoczynek! Obóz sportowy to świetne rozwiązanie, dzięki któremu młody człowiek ma okazję, aby podszlifować swoje umiejętności. Wysłanie dziecka na obóz pływacki to dobra inwestycja, która nie tylko pozwoli mu fantastycznie spędzić czas, ale może zaprocentować w przyszłości.


Największe zalety obozu pływackiego


Obóz pływacki dla dzieci i młodzieży to gwarancja doskonale wykorzystanego czasu. Zajęcia organizowane są tak, aby każdemu z uczestników zapewnić odpowiednią dawkę ruchu w wodzie, ale i pozwolić na chwilę wytchnienia. Do największych korzyści, jakie płyną z tej formy spędzania wakacji czy ferii, należy oczywiście zwiększenie umiejętności pływackich, ale także zdobycie wiedzy o bezpiecznym zachowaniu na kąpielisku czy poznanie zasad zdrowej rywalizacji przy okazji brania udziału w zawodach pływackich. Poza czasem spędzonym w wodzie dla dzieci i młodzieży organizowane są dodatkowe aktywności, które pozwalają im poznawać otaczający świat, a także integrować się w grupie, a przez to zawiązywać nowe znajomości.

Na obozie pływackim dzieciaki mogą skorzystać z profesjonalnego wsparcia trenerów w większym wymiarze. Kontakt ze środowiskiem pływackim podczas obozu to również czas spędzony z innymi. Takie spotkanie to szansa na wymianę doświadczeń i wzajemną naukę. Warto też wspomnieć, że spędzanie czasu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach to dla każdego miłośnika pływania duża przyjemność oraz okazja do nawiązania wartościowych znajomości. To doskonały pomysł na aktywny wypoczynek dla dzieci, niezależnie od poziomu pływackiego, jaki prezentują. Możecie być pewni, że młodzi ludzie wrócą z obozu nie tylko z lepszymi umiejętnościami poruszania się w wodzie, ale także z głową pełną niesamowitych wrażeń i wspomnień.

Obozy organizowane przez naszą szkołę nastawione są na zajęcia ruchowe i rozgrywki sportowe. W programie mamy także wycieczki, po których wspólnie odpoczywamy na plaży nad jeziorem czy morzem. Dzieci wyjeżdżające z nami na obozy tylko raz dziennie, w czasie poobiedniej ciszy, mają dostęp do telefonów. Poza tym czasem urządzenia elektroniczne znajdują się u wychowawców i nie można z nich korzystać.

Oferta obozów i kolonii pływackich organizowanych przez naszą szkołę dostępna pod linkiem