Promocyjna nauka pływania na basenie Strąkowa


Jeśli rozważacie rozpoczęcie nauki pływania w naszej szkole być może zachęci Was jeszcze bardziej nasza najnowsza promocja - dla wszystkich, którzy zgłoszą się na naukę pływania na basenie przy Szkole Podstawowej nr 158 przy ulicy Strąkowej 3a (Kraków-Ruczaj) na zajęcia grupowe przygotowaliśmy specjalną ofertę - po zapisaniu na naukę pływania oferujemy lekcję gratis!


🙋‍♂️ Dla kogo?

Promocja dotyczy nauki i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych w rożnym stopniu zaawansowania tylko zajęć grupowych. Aby odebrać darmowe zajęcia należy zapisać się na cały semestr nauki w naszej Szkole Rekin.


📍 Gdzie?

Basen przy Szkole Podstawowej nr 158 na ulicy Strąkowa 3a (Ruczaj) Kraków


🕐 Kiedy?

Przy zapisie na zajęcia od 31 sierpnia 2020 roku Jak wziąć udział w naszej promocji? Zapisz się na zajęcia poprzez formularz zgłoszeń online na stronie https://szkolarekin.pl.