Szkoła pływania Rekin proponuje dzieciom i dorosłym zajęcia grupowe oraz indywidualne, w zależności od osobistych potrzeb i preferencji. Zajęcia grupowe odbywają się raz w tygodniu o ustalonej porze. Każda grupa liczy – w zależności od poziomu zaawansowania – maksymalnie sześć lub osiem osób. Jest to optymalna wielkość, dzięki której w grupie panuje dobra atmosfera, a jednocześnie instruktor jest w stanie nadzorować postępy poszczególnych osób. Takie zajęcia są idealne dla tych dorosłych i dzieci, których obecność innych osób motywuje do regularnego wysiłku, a także dla tych, którzy lubią element rywalizacji. Grupy mogą być także mniej liczne, np. po trzy lub cztery osoby - zazwyczaj taką liczebnością charakteryzują się grupy osób początkujących, bo właśnie na pierwszym etapie nauki pływania kursanci potrzebują większej uwagi instruktorów. Z kolei zajęcia indywidualne odbywają się w grupach maksymalnie dwuosobowych. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że termin zajęć można dopasować do własnego grafiku. Osobom, które decydują się na tę formę nauki, zależy najczęściej na efektywności i zindywidualizowanym podejściu. Stuprocentowe skupienie się instruktora na jednej osobie wymaga jednak od ucznia więcej wysiłku w czasie zajęć. Oferta szkoły Rekin pozwala dopasować formułę i intensywność kursu do osobistych preferencji. Niezależnie od intensywności i formy kursu, nasi instruktorzy dbają o dobrą atmosferę oraz indywidualne postępy i organizują zajęcia w taki sposób, by nauka była efektywna, ale i przyjemna.